22 kwietnia dniem premier.

Race_Driver_Grid_LogoCześć,

Dzisiaj mogę Wam z dumą przedstawić mój pierwszy pełnoprawny wpis na blogu.

Dlaczego 22 kwietnia nazwany przeze mnie dniem premier?? Ponieważ właśnie tego dnia zobaczymy premierę #Footkhan’y oraz nowej gry Codemasters dotyczącej wyścigów.

O co dokładnie chodzi z Footkhaną. Jest to kolejny projekt Ken’a Block’a związany z dobrze już rozpowszechnioną gymkhaną tym razem z gwiazdą piłki nożnej Neymar da Silva Santos Júnior. Tym razem Ken wraz z zawodnikami będzie strzelał gole przy okazji driftujac i wykonując inne popisy swoim Ford’em Fiestą. Premiera tego klipu już 22 kwietnia natomiast poniżej znajduje się trailer tego filmiku.

Kolejnym punktem jest zapowiedź nowego tytułu od Codemasters. Na ten moment niewiele wiadomo, lecz możemy domyślać się że chodzi o kontynuacje serii GRID, lecz prawdopodobnie kontynuacji Race Driver GRID. Różnica ta jest bardzo istotna. Jak już kiedyś wspominałem Codmasters za dużo publikowało na swoich stronach materiałów właśnie z pierwszego GRID’a i serii TOCA, więc na ten moment wnioskując możemy liczyć na powrót starych dobrych wyścigów. Czy jednak moje przeczucia się sprawdzą i otrzymamy ulepszonego GRID’a znanego z pierwszej odsłony? Zobaczymy również 22 kwietnia, a ja jak zawsze postaram się Was o tym poinformować.