GRID Autosport oraz Footkhana Ken’a Block’a.

grid-autosport-button-01jpg-9aa7bfDzisiaj poznaliśmy nową odsłonę GRID’a z podtytułem Autosport. Twórczy jak sami przyznali wracają do korzeni serii i to chyba bardzo dobra droga. Znamy też już trochę informacji na temat samej gry. To co chyba najważniejsze, model jazdy. Ma być bardziej symulacyjny niż nawet w pierwszej części gry, ale nie za bardzo symulacyjny, więc też trochę będzie modelu arcadowego. Znajdziemy znowu w serii widok z wnętrza auta (będą to nawet dwie kamery do wyboru)! Będziemy mieli też najwięcej jak do tej pory w serii GRID tras do wyboru. W GRID Autosport pojawią się 22 lokacje, a liczba tras łącznie przekroczy 100. W trybie kariery będziemy wygrywać kolejne wyścigi i pozyskiwać sponsorów, czyli zobaczymy to samo co w dobrze sprawdzającej się pierwszej odsłonie serii GRID. Co jest innowacyjne w nowej odsłonie to że rozgrywka multiplayer zaoferuje nam dostęp do klubów wyścigowych które będziemy mogli sami stworzyć. To są chyba najważniejsze informacje które chciałem wam przekazać.

Podsumowując. Codemasters posłuchało swoich fanów i połączyli najlepsze cechy z całej serii GRID i podadzą to w tytule Autosport. Czy jednak wykonanie będzie na tyle udane że nie popsuje projektu? Przekonamy się już za ok. 2 miesiące ponieważ premiera już 27 czerwca na PC, PS3 i Xboksie 360.

Na dokładkę druga premiera która była tego dnia czyli klip Ken’a Block’a. Materiał możecie zobaczyć poniżej. Moim zdaniem tym razem Ken nie wykazał się niczym nadzwyczajnym, pokazał że nadal potrafi dobrze prowadzić auto. Oceńcie sami.

 
Google+