Rewolucji cd.

more-youtube-logo-9Cześć, 

Dzisiaj znowu piszę na temat rewolucji które mam zamiar przeprowadzić, ale o co chodzi dokładniej. Moim głównym tematem i z którym najlepiej się czuje są gry wyścigowe i to jest główny temat kanału, lecz chce też nagrywać z innych gier które mnie zainteresują. Mam już kilka pomysłów. Jak wspominałem w KidVlogu, dobrze oglądają się materiały z kamerką w rogu, dlatego tutaj znajduje się ankieta w której możecie wyrazić swoje zdanie na ten temat. Czy widzicie mnie w takim wydaniu? Jestem tego bardzo ciekawy. 

 • Jakub Drob

  Ciekawi mnie jak to wyjdzie w twoim wykonaniu więc dam głos na tak, a jeżeli nie zbyt to będzie wychodziło zawsze można wrócić do starej wersji 😉

 • Dami Nova

  Hmm… materiały z kamerką w rogu. Te emocje te wybuchy 😀
  Jestem na tak :)

 • Kacpimus17

  Materiały z kamerką to dobry pomysł! :)

 • Pieguseq

  Może będzie większa oglądalność.

 • Przemysław Gdański

  Zamiast przemyśleć pomysł z nagrywaniem nagrań + kamery, obejrzałem trochę podobnych produkcji. Wśród nich były odcinki Lucka z The Run oraz live’y Setki i takie mam spostrzeżenia: jeśli coś się dzieje na ekranie gry, to nie zwraca się w ogóle uwagi na to, co się dzieje na kamerze. Inną kwestią jest też to, że przez całe nagranie nagrywający ma tę samą postawę – nie ma co oglądać – równie dobrze możnaby wstawić kilkusekundową animację, która będzie się w kółko odtwarzała symulując ruch. Na kinect czy PS Move to by miało sens, bo nagrywający by robił coś więcej niż siedział w tej samej pozycji. Oczywiście było jedno nagranie gdzie częściej spoglądałem na kamerę niż nagranie, ale dlatego, że coś tam się działo – to był jeden live Setki, w którym podczas przerwy pokazywała jak sobie robi jedzenie. Gdy znów usiadła do gry to każdy, kto się skupiał na grze raczej nie zwracał uwagi na to co się dzieje na kamerze. Wszystko zależy od tego czy oglądający skupia się na tym co widzi na ekranie czy nie. Raczej wątpię, żeby ktoś patrzył na kamerę podczas nagrań np. Split Second, gdzie dużo się dzieje, chyba że byś mocno eksponował emocje typu wznoszeniem rąk, facepalm, tak żeby zwracało to uwagę.