Zmiany i nowości, czyli co chcę ulepszyć.

Watch-Dogs-Wallpaper-690x385Nieustannie zbliża się maj, a dla mnie jest to miesiąc szczególny ponieważ 30 maja 2012 roku zaczęła się przygoda z tym kanałem na YouTube. Jak może zobaczyliście planuje regularnie wypuszczać odcinki i stworzyć plan tygodniowy. Niestety jak to będzie wyglądać kiedy wrócę do pracy, nie jestem w stanie przewidzieć, ale dopóki mam taką możliwość postaram się przygotować dla Was jak największą ilość materiałów.
Moim najnowszym pomysłem jest wprowadzenie Q&A czyli pytania i odpowiedzi. Częstotliwość byłaby raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Wszystko zależy od ilości pytań które będziecie przesyłać w komentarzach do filmów.
27 maj to data premiery Watch Dogs, gry którą chciałbym nagrać. Jak wspominałem gry wyścigowe to główny temat kanału, ale chce też zobaczyć jak będzie mi się nagrywało inne gry. Premiery premierowych gier prawdopodobnie będą w soboty i w jeszcze jakiś dzień tygodnia, zobaczymy.
Kolejną zmianą jest koniec DiRT’a 2. Finał tej gry zobaczycie 1 maja o godzinie 12. W zastępstwo wejdzie nowa seria z Need for Speed Most Wanted (2005). Premiery planuje w środy w godzinach popołudniowych czyli 15 lub 16.


Tak oto prezentuje się plan tygodnia na moment obecny:

Poniedziałek –

Wtorek – Forza Horizon

Środa – DiRT 2

Czwartek –

Piątek -Forza Horizon

Sobota –

Niedziela – Split Second


Oto jak ma wyglądać plan w przyszłości na maj i początek czerwca:

Poniedziałek – Q&A/Watch Dogs

Wtorek – Forza Horizon

Środa – Need for Speed Most Wanted (2005)

Czwartek – Watch Dogs

Piątek – Forza Horizon

Sobota – Watch Dogs

Niedziela – Split Second


 

Man nadzieję że uda mi się to pogodzić z pracą, lecz nie daje 100% gwarancji. Mam do tego motywacje, ale to od Was zależy czy uda mi się tego dokonać, więc będę też potrzebował wsparcia z waszej strony.