Koniec sesji!

Nastał upragniony czas końca sesji i odrobiny wolnego. Pytanie tylko czy można to nazwać wolnym jak się pracuje po 8-10 godzin? Ale przechodząc do rzeczy. Jako, że teraz jest trochę wolnego postanowiłem się z wami podzielić tym co niedługo nastanie i co za niespodzianki/zmiany* mam zamiar wprowadzić i przetestować na żywym YouTube’owym organizmie. Opiszę to w punktach tak mi będzie lepiej.

1. I to chyba największa zmiana/niespodzianka*. Nad tym myślałem chyba z dobry rok, ale w końcu mam pomysł. Na inne rzeczy zaczyna brakować mi weny, a w tym chcę się sprawdzić. Tą niespodzianką będą regularne Vlogi. Tak, pomysł Vlogów ponownie powraca, ale tym razem z planem wykonania i pomysłami. Już tłumaczę dlaczego, czemu i jak. Chcę się rozwijać i opowiadać Wam nie tylko o grach, ale też o rzeczach jak je postrzegam, widzę, zmieniam i motywuje. Na obecnym momencie mojego projektu jestem w trakcie kompletowania sprzętu i zbierania inspiracji. Uwaga, postaram się aby to było regularnie i też z Waszą pomocą. Szczegóły wytłumaczę wkrótce jak kwestia przygotowań się zakończy. Moim zdaniem będzie ciekawie i warto poczekać, bo w głowie mam kilka pomysłów które czekają na realizacje. Możecie to wspomóc miłym słowem które naprawdę motywuje i to od Was i od Waszej aktywności będzie zależeć częstotliwość jak i regularność tych materiałów. Miłe słowa i motywacja jak zawsze potrzebna 😉

2. Nowa seria. Mam w planach serię która będzie nosić nazwę „Road to Need for Speed 2015”. Zapytacie co to? To mój pomysł jak zaprezentować materiały, informacje i inne rzeczy dotyczące nowego Need for Speeda. Akcja będzie realizowana przy współpracy z portalem NFSZone. Przy okazji pewnie pojawi się kilka konkursów z nagrodami, wiele materiałów i informacji, więc jeżeli chcecie mieć najnowsze i być może nieznane do tej pory informacje to śledźcie naszą akcje. Premiera NFS’a się zbliża, a my chcemy ją godnie i dobrze uczcić.

3. Trochę spóźniona, ale lepsza taka niż żadna. Już niedługo światło dzienne ujrzy książka „The Most Wanted: Powrót do Rockport”. Jestem dumny z tego ponieważ moja działalność jako KidKobon zostanie uhonorowana na okładce książki. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony i bardzo cieszę się że i ja miałem jakiś wkład w powstanie tej książki, a raczej za jej promocje medialną.

4. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale jest to powiązane z punktem pierwszym mojego wpisu. Chodzi mi po głowie zmiana wyglądu kanału, też poniekąd ze względu na wprowadzenie Vlogów. Pamiętacie to zdjęcie? Już wtedy w głowie powoli układał mi się koncept na nową grafikę kanału. Teraz mogę przystąpić do realizacji tego. Czemu nie jest to potwierdzone? Sprawa jest prosta. Nadal brakuje mi trochę czasu na zrobienie tego, a wolę w tym momencie powrócić do robienia filmów, a grafikę zostawić na później. Myślę ze dodało by to trochę świeżości i innego klimatu który chcę wprowadzić i wypromować.

I tak oto przechodzę do sedna sprawy. Nie będzie to żaden punkt tego wpisu tylko oddzielna dygresja. Pragnę coś osiągnąć, pragnę coś przedstawić, pragnę coś przekazać, pragnę coś zmienić! Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy to pochwalą, ale chcę robić profesjonalny, merytoryczny i dojrzały materiał. To jest jeden z moich tematów na Vloga, więc nie będę się rozpisywać. Powiem, że nie znajdziecie u mnie jakiś wygłupów, wrzeszczenia do kamery, czy innego tego typu rzeczy. Ja się do tego nie nadaje, a że czasami zrobię coś głupiego z kemotem to raczej będzie dla mojej rozrywki, czy zabawy i odreagowania po ciężkim dniu. Tak trochę poczuć się jak aktor. Dlatego tak bardzo chcę wprowadzić wyżej wymienione punkty. Nie chcę być kolejnym śmieszkiem internetu pod publikę, chcę być sobą i chcę Wam dać kawałek prawdziwego siebie, pokazać jak niektóre rzeczy wyglądają, co o nich myślę i co tak naprawdę kształtuje moje życie i jakim człowiekiem się staje, lub chcę się stać. Myślę, że tym można zakończyć, a więcej opowiem Wam w najbliższym Vlogu.

Trzymajcie się!

*niepotrzebne skreślić 😉