Wrzesień z KidKobonem!

Zaraz zaczyna się wrzesień. Dla niektórych to radość, a dla innych zmęczenie. Dla mnie będzie to moment wyzwań i sprawdzianu samego siebie. Dlaczego sprawdzian i wyzwania? Bo chcę przez wrzesień sprawdzić jak będę mógł sobie poradzić z regularnym wypuszczaniem materiałów i wprowadzić kilka nowości. Będzie też i sporo powrotów serii których dawno temu nie dokończyłem. Oto jak prezentuje się moja ramówka na nadchodzący miesiąc:

9114_forza-horizon-2-prev

W środy, co tydzień, będą pojawiać się odcinki z Forzy Horizon 2. Filmy są już dawno nagrane i leżały zakurzone na moim dysku. Obejrzałem je ponownie i stwierdziłem, że szkoda byłoby zmarnować potencjał takich materiałów. Wspaniałe chwile jakie spędziłem z tą grą powinny ujrzeć światło dzienne. Fanów Forzy oraz motoryzacji zapraszam do oglądania kontynuacji tej serii.

pl_nfs-mostwanted-logo

Powrót serii niedokończonej sprzed ponad roku. Oto powrót Need for Speed Most Wanted z 2005 roku! Byłem bardzo niezadowolony, że nie dokończyłem tej serii, bo tą grę najlepiej wspominam. Walka o zostanie najbardziej poszukiwanym będzie odbywać się co poniedziałek, oraz co piątek.

Untitled-1

Road to Need for Speed wraca, ale w zmienionej formie. Z powodu praw autorskich, nie jestem w stanie kontynuować tego tak, jak było do tej pory, ale bardzo chce ją dalej robić. Forma zmieniona, treść nadal ta sama. Pojawiać się też będą Vlogi, a to wszystko w niedziele, co dwa tygodnie na zmianę.

To jednak nie wszystko, dodatkowo będą pojawiać się inne dodatkowe filmy z gier takich jak m.in. Rocket League, DiRT Rally, Next Car Game: Wreckfest, czy Need for Speed z kemotem.

Podoba się ramówka na wrzesień? Mam wielką nadzieje, że tak, a jeszcze większą, że ją utrzymam. Dajcie znać, co o takim rozwiązaniu sądzicie, oraz co chcielibyście zobaczyć, albo zmienić. Pamiętajcie tylko, że nie wszystko jest jeszcze ujawnione, a zależy też to od waszej aktywności i zaangażowania.

P.S. Dla wszystkich co to przeczytali w planach są jeszcze Q&A, audycje Live i inne gry!